Praktyczne szkolenie psa - indywidualne

Dla kogo?

Czy masz sytuacje spięć pomiędzy twoim psem, a innymi czworonogami na spacerze?

To szkolenie praktyczne nauczy Ciebie odpowiedniej reakcji w większości sytuacji spotykanych na co dzień. Nauczy Cię przewidywania  ich oraz odpowiedniego reagowania na zachowanie twojego psa.

Czy czujesz, że nie masz pełnej kontroli nad swoim psem pomimo nauki komend?

To szkolenie praktyczne pomoże Ci opanować psa bez użycia siły i przygotować go do wykonywania komend nie tylko w domu czy na placu szkoleniowym, ale również podczas codziennego spaceru.

Czy każdy spacer jest dla Ciebie koszmarem z powodu niewłaściwego zachowania twojego psa?

Podczas tego szkolenia praktycznego poznasz sposoby, które pozwolą Ci na nawiązanie silnej relacji ze swoim psem. Taka relacja pozwala na skuteczne podnoszenie poziomu posłuszeństwa i zmianę każdego spaceru w czas zabawy i radości.

Dlaczego szkolenie praktyczne, a nie tylko nauka komend?

Zapraszam do przeczytania artykułu na temat szkolenia praktycznego jakie prowadzę w szkole Pies OK we Wrocławiu. W artykule staram się przestawić ideę oraz zalety jakie odniesie właściciel i pies podejmując się takiego szkolenia w mojej szkole. Zapraszam do lektury "Szkolenie praktyczne psów w szkole Pies OK we Wrocławiu".

Zakres zajęć

Zajęcia są prowadzone na trzech poziomach trudności:

  • pierwszy poziom - zajęcia odbywają się na terenie, gdzie mamy kontakt z ludźmi i psami, jednak przestrzeń jest na tyle duża, że nie jesteśmy zmuszani od razu do zbyt bliskich kontaktów i konfrontacji.
  • drugi poziom - zajęcia prowadzone w warunkach osiedlowych i miejskich, gdzie mamy kontakt ze średnim ruchem ludzi oraz psów, przestrzeń na której pracujemy jest jednak dużo mniejsza,
  • trzeci poziom - zajęcia prowadzone są w warunkach miejskich (centrum), zagęszczenie ludzi jest bardzo duże, a spacer na wąskim chodniku może powodować wiele sytuacji prowadzących do spięć i konfliktów.

Dobór poziomu trudności szkolenia odbywa się po konsultacji, podczas której ocenię umiejętności właściciela i psa.

Ile trwa szkolenie?

Ilość i intensywność spotkań zależy od Twoich wymagań i preferencji. Jednak, żeby osiągnąć odpowiedni poziom wiedzy zaleca się minimum 5 godzin na każdy poziom. Kolejne poziomy trudności mogą być realizowane szybciej, jeśli poprzednie poziomy zostały ukończone w sposób zadowalający. 

Koszt szkolenia

Pierwsza konsultacja w cenie 150zł za 120 minut i dojazd gratis.

Cena szkolenia indywidualnego to 100zł za 60 minut zajęć, dojazd gratis.

Masz pytania? Chcesz skorzystać z tego szkolenia?

Wyślij formularz kontaktowy

lub zadzwoń teraz:

602-70-40-77

Chętnie odpowiem na Twoje pytania w sprawie szkolenia i wspólnie ustalimy termin pierwszej konsultacji z dojazdem gratis!

Do góry